Ceturtdiena, 2. aprīlis
Dagnis, Dagne
weather-icon
+1° C, vējš 0.99 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Džona Lenona dēls vēlas pārcelties uz Austrāliju

Leģendārā mūziķa Džona Lenona dēls Šons nolēmis pārcelties no Ņujorkas uz Austrāliju.

Leģendārā mūziķa Džona Lenona dēls Šons nolēmis pārcelties no Ņujorkas uz Austrāliju.
Šons Lenons, kurš arī ir mūziķis, un viņa draudzene Juka Honda ir paziņojuši, ka koncertturneja Austrālijā ir pamodinājusi viņos vēlmi apmesties uz dzīvi šajā kontinentā. Šons ir arī pirmoreiz mūžā izmēģinājis sērfošanu, cenšoties pierast pie saules, okeāna un pludmales dzīvesveida.
«Tas nav nekas grūts. Es vienkārši mācos, un šim nolūkam nav labākas vietas par Austrāliju,» sacījis Šons Lenons. «Man šeit patīk. Šeit nav tik saspringti kā Amerikā. Amerika ir tik pretencioza. Viņi domā, ka Amerika ir vislieliskākā valsts pasaulē. Austrālijā ir visi Amerikas labumi, bet tai nepiemīt šī pretenciozitāte. Tā ir vienkāršāka un atbrīvotāka,» teicis mūziķis.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.