Ceturtdiena, 12. marts
Aija, Aiva, Aivis
weather-icon
+7° C, vējš 2.8 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Elejas slimnīcā ārstē ar mīlestību

Janvāri un februāra sākumu pavadīju Elejas slimnīcā, tādēļ gribu nedaudz dalīties savos iespaidos par šo ārstniecības iestādi.

Janvāri un februāra sākumu pavadīju Elejas slimnīcā, tādēļ gribu nedaudz dalīties savos iespaidos par šo ārstniecības iestādi.
Sniegs, putenis, leduspuķes logos, bet koridorā skurbi smaržo ievas, sanitāru gādīgo roku izplaucētas. Tīrība, kārtība, klusums. Slimnīcas vizuālais iekārtojums nomierina un priecē slimniekus.
Par darba ritmu te atbild un rūpējas galvenā ārste Ilze Medne ­ ne tikai gudra un zinoša speciāliste, bet arī iejūtīgs un saprotošs cilvēks, kam nekad nav par grūtu būt darbā ne agrās rīta, ne vēlās vakara stundās, ja tas ir vajadzīgs slimniekam. Bet sestdienās un svētdienās te dežurē jaunais ķirurgs Andis Vārslavs, kura nopietnībai slimnieki uzticas. Vienmēr ir saņemama arī poliklīnikas speciālistu konsultācija un palīdzība.
Par tīrību un kārtību slimnīcā jāpateicas vecākās māsas Dzintras Cīrules pedantiskajām prasībām.
Ar mīlestību savu darbu dara, ikvienam slimniekam labu vārdu pasaka, uzsmaida, nomierina medicīnas māsas Natālija Januškēviča, Ilze Stepanova, Dzintra Cīrule, Mārīte Kārkla.
Ļoti labi sastrādājies sanitārais personāls: Inta Krasnova, Mārīte Juriene, Elvīra Rozīte, Danuta Sobadiša, kas vienmēr rūpīgi seko gan slimnieku, gan palātu sanitāri higiēniskajam stāvoklim.
Par garšīgām slimnieku maltītēm gādā nenogurstošās saimnieces Stase Idzelīte un Silvija Gutāne. Ēdiens vienmēr ir garšīgs, porcijas ­ lielas. Slimnīca nav liela, slimnieku nav daudz, un ēdiens ļoti atgādina mājas ēdienu: reizēm ir pildītas pankūkas, reizēm ­ kāpostu tīteņi, zupas vienmēr ir smaržīgas un garšīgas!
Bieži slimnīcā ierodas izpilddirektore Mārīte Cimermane, lai ar galveno ārsti Ilzi Medni pārrunātu, kā slimnīcu padarīt vēl mājīgāku un kaut nedaudz bagātāku.
Arī Elejas pagasta valdei nav vienaldzīgs slimnīcas darbs, tās stāvoklis, tādēļ tā piešķīra naudu, par ko tika iegādātas siltās segas. Šodien jaunās segas jau silda slimniekus. Elejas pagasta pensionāri slimnīcā ārstējas par puscenu, bet otru pusi sedz pagasta valde. Paldies par to!
Paldies jums, cilvēki baltajos virsvalkos, par atdotajiem spēkiem un veselību! Lai jums pašiem veselība, spēks un ilgs mūžs Elejas slimnīcai!
Ar pateicību Biruta Avota

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.