Latvijas virslīgas čempionāta otrajā kārtā Olaines stadions vairs nebija labvēlīgs jelgavniekiem. Lai gan pirmos vārtus spēles 26. minūtē (un otros šajā sezonā) guva «Jelgavas» futbolists brazīliešu leģionārs Rafaels Ledešma, otrajā puslaikā liepājniekiem izdevās pārņemt iniciatīvu un uzvarēt ar 2:1.
Pirms otrās kārtas savstarpējās spēles jelgavnieki un «Liepāja/Mogo», kā tagad pilnā vārdā dēvē šo komandu, atradās dažādās pozīcijās, jo pirmajā kārtā «Jelgava» ar 1:0 pārspēja klubu «Babīte/Dinamo», bet liepājnieki ar 0:1 bija spiesti atzīt «FC Riga» pārākumu.
Spēle izvērtās ļoti emocionāla, sevišķi no liepājnieku galvenā trenera Tamaza Pertijas puses. Emocijas uzplaiksnīja jau pēc R.Ledešmas gūtajiem vārtiem, pēc kuriem T.Pertija centās pierādīt tiesnešiem, ka bijis noteikumu pārkāpums, taču vārtu guvums netika atcelts. Savukārt otrajā puslaikā it kā mierīgais «Jelgavas» treneris Aleksandru Kurtejanu arī parādīja savu dienvidnieka raksturu, un starp abu komandu treneriem gandrīz vai sākās kāda cīņas sporta veida mačs.
Otro puslaiku ļoti aktīvi sāka «Liepāja/Mogo». Jelgavnieki uz brīdi piemirsa par Artūru Karašausku, kurš, saņēmis tālu piespēli, devās uz Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem, taču tika nogāzts soda laukumā. Vienpadsmitmetrinieku pārliecinoši realizēja Dmitrijs Hmizs, izlīdzinot rezultātu.
«Jelgava» vadību varēja atjaunot divās epizodēs, kad nepārliecinoši izgājienos nospēlēja pretinieks, tomēr Ēvaldam Razulim ar noslēguma sitienu neveicās. Toties «Liepāja/Mogo» futbolistam Giorgi Eristavi izdevās ieraidīt bumbu jelgavnieku vārtu tālajā apakšējā stūrī. 1:2 – mūsējiem pirmais zaudējums, un liepājniekiem pirmā uzvara.
Pārējās trīs virslīgas otrās kārtas spēles notiks 18. martā. «Jelgava» nākamo aizvadīs 1. aprīlī Ventspilī.
Futbolisti zaudē «Liepāja/Mogo»
00:00
23.03.2017
92