Ceturtdiena, 7. maijs
Henriete, Henrijs, Jete, Enriko
weather-icon
+5° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Gaļas kombināts pārstāv itāļus

Līdz sestdienai Ķīpsalā turpināsies starptautiskās izstādes «Riga Food 2003» un «Riga Gastro 2003», kur vairāk nekā 550 dalībnieku vidū ir arī Jelgavas Gaļas kombināts, firma «Veta» un uzņēmums «Latvijas keramika A».

Līdz sestdienai Ķīpsalā turpināsies starptautiskās izstādes «Riga Food 2003» un «Riga Gastro 2003», kur vairāk nekā 550 dalībnieku vidū ir arī Jelgavas Gaļas kombināts, firma «Veta» un uzņēmums «Latvijas keramika A».
«Latvijas keramika A» piedalās ar plašu izstrādājumu klāstu, kas, kā norāda uzņēmuma mārketinga speciālists Modris Malcenieks, ļaujot interesentiem iepazīt jaunākās trauku un citu galda klājuma elementu attīstības tendences pasaulē, jo uzņēmums ir izvērsis sadarbību ar Eiropas valstīm un saņemot jaunākajām tendencēm atbilstošus pasūtījumus. Turklāt keramikas izstrādājumu ražotāji šovasar apmeklējuši starptautisko keramikas un stikla izstrādājumu mesi Ķelnē.
Savukārt mūsu Gaļas kombināts šoreiz izstādē savu produkciju tikpat kā nepārstāv, bet interesentus galvenokārt iepazīstina ar Itālijas firmas «Farmacott» auksti kūpinātajiem, vītinātajiem un cita veida izstrādājumiem. Uzņēmuma komercdirektore Ilga Antuža skaidro, ka kombinātam atbilstoši lielveikalu pieprasījumam jānodrošina iespējami plašāks produkcijas klāsts, bet, kamēr nav nodots ekspluatācijā jaunais korpuss, jelgavnieki nolēmuši piedāvāt Itālijas izstrādājumus.
Uzņēmuma «Veta» stendā ir tradicionālā produkcija – degvīns un liķieri,– kā arī jaunie negāzētie mazalkoholisko kokteiļu sērijas dzērieni, kas tapuši uz sulu bāzes. Firmas direktore Baiba Eliasa ir apmierināta, ka par jauno produkciju esot liela interese.
Vienlaikus ar izstādes aktivitātēm, kā informē «BT 1» sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Stebera, notiek semināri par pārtikas nozares attīstību saistībā ar integrāciju Eiropas Savienībā, kā arī par bioloģiskās lauksaimniecības attīstību Latvijā. Šodien turpinās Baltijas jūras valstu un NVS pārtikas nozares pārstāvju lietišķā tikšanās.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.