Latvijas zemnieku sanāksmē lauksaimnieki no visām valsts malām paudīs savu nostāju, kas valdībai jāņem vērā sarunās ar ES lauksaimniecības sadaļā.
Latvijas zemnieku sanāksmē lauksaimnieki no visām valsts malām paudīs savu nostāju,
kas valdībai jāņem vērā sarunās ar ES lauksaimniecības sadaļā.
Latvijas zemnieku sanāksme būs 3. aprīlī. To organizē Latvijas Zemnieku savienība, vēsta tās biroja vadītājs Bruno Treimanis.
Paredzēts, ka sanāksmē piedalīsies vismaz 400 pārstāvju no dažādām lauksaimnieku profesionālām organizācijām, aicināti arī Saeimas, valdības un pašvaldību pārstāvji. Sanāksmes mērķis ir parādīt lauksaimnieku nostāju par Latvijas nacionālo interešu aizstāvību iestāšanās sarunās ar ES.
Viena rezolūcija saturēs Latvijas zemnieku prasības lauksaimniecības sadaļā sarunās par iestāšanos ES. Otrajā zemnieki ir gatavi izvirzīt prasības arī Latvijas valdībai, norādot uz valsts neviendabīgo ekonomisko attīstību, kad pilsētas attīstās, bet lauki grimst nabadzībā. Zemnieku sapulces organizēšanai ir izveidota darba grupa. Tās pirmajā sanāksmē piedalījās arī Zemkopības ministrijas, un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.