Otrdiena, 31. marts
Gvido, Atvars
weather-icon
+5° C, vējš 1.68 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ideju smelšanās grāmatu izstādē

27. un 28. oktobrī pilnīgi visas Jelgavas Skolu valdes metodiski informatīvā centra telpas Svētes ielā 33 atvēlētas grāmatu izstādei, studēšanai, apskatei un kopēšanai, ko pilsētas skolotāji arī ļoti aktīvi izmanto.

27. un 28. oktobrī pilnīgi visas Jelgavas Skolu valdes metodiski informatīvā centra (MIC) telpas Svētes ielā 33 atvēlētas grāmatu izstādei, studēšanai, apskatei un kopēšanai, ko pilsētas skolotāji arī ļoti aktīvi izmanto.
Kā pastāstīja MIC bibliotekāre Linda Langenfelde, telpu brīžiem pat trūkstot.
Skolotāji lielajā grāmatu klāstā meklē gan idejas, gan palīgmateriālus.
Apmēram 1800 grāmatu, kas kā «bibliotēku uz riteņiem» atceļojusi uz Jelgavu, sarūpējusi Jūrmalas Alternatīvā skola. Tā metodiskos līdzekļus iegādājusi ASV.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.