Piektdiena, 8. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+10° C, vējš 1.34 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ielas netīrīja izkaisītā sāls dēļ

Putenis svētdienas vakarā un agrā pirmdienas rītā sarežģījis ne tikai pilsētas ielu tīrītāju darbu, bet uzmanīties licis arī autovadītājiem. Tā kā ceļu kopšanas dienesti naktī brauktuves nokaisīja ar sāls maisījumu, pirmdien no tām sniega «putru» nebija ekonomiski šķūrēt nost, tādēļ šoferiem nācās samierināties ar sniegotām ielām.

«Finansējums nav pietiekams, taču to iegūstam, apcērpot citus izdevumus,» saka aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns, atbildot uz jautājumu, vai pirmdien tika ekonomēts uz ielu kopšanu. Korekcijas ceļu uzturētāju darbā ieviesa putenis. Pēc pirmās snigšanas naktī lielākā daļa asfaltēto ielu apstrādātas ar sāls maisījumu, lai pirmdienas rītā braucēji varētu droši pārvietoties. Taču ap pulksten sešiem spēcīga snigšana atjaunojās. «Ja ir izkaisīts, iet pāri ar šķūrēm un nostumt būtu grēks,» atzīst A.Baļčūns. Par spīti tam, līdz pirmspusdienai daļā ielu sniegs tomēr tika šķūrēts, šo darbu turpinot vakarpusē. Līdz ar saulrietu gaisa temperatūra paaugstinājās, pakāpjoties virs nulles atzīmes, un tādējādi sāls kausēja sniegu. Pārsteigumu pilna sēšanās pie auto stūres vairākiem šoferiem Jelgavas apkaimē bijusi jau svētdienas vakarā. Policijas ziņas vēsta, ka pāris negadījumu noticis Glūdas pagastā, kur autovadītāji nav izvēlējušies ceļa segumam atbilstošu ātrumu, tādējādi viens iebraucis grāvī, bet kāda sieviete ietriekusies kokā.A.Baļčūns apgalvo, ka pirmdien nav saņēmis ziņas par negadījumiem, kas notikuši piesnigušo pilsētas ielu dēļ.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.