Noslēgusies Sporta servisa centra 2002. gada kausa izcīņa basketbolā. Turnīrā uzvarēja «Vircavas» komanda.
Noslēgusies Sporta servisa centra (SSC) 2002. gada kausa izcīņa basketbolā. Turnīrā uzvarēja «Vircavas» komanda.
«Lai arī mūsu sporta zālē ir visai šauri, nolēmām pirmo kausa izcīņas turnīru rīkot savā laukumā,» vietas izvēli pamatoja SSC direktora vietnieks un turnīra saimnieks Valdis Ilmers.
Turnīram sākoties, komandas sadalīja divās apakšgrupās. Grupu divas labākās vienības pēc priekšsacīkstēm tikās finālčetrinieka cīņās. Finālā veiksmīgi startēja LLU Tehniskās fakultātes vienība, kas ar 68:52 pieveica «LB» komandu un ļoti sīvā spēku apmaiņā ar 65:62 «Doks» vīrus. Tomēr spēlē par pirmo vietu nācās atzīt «Vircavas» pārākumu (56:82). Uzvarētāji turnīru beidza bez zaudējumiem (65:61 pret «Doks» un 64:55 pret «LB»). Otrie palika TF, trešie – «Doks» vīri.
«Šajā turnīrā uzvarēja jaunība, jo «Doks» vecmeistari nespēja izturēt jauniešu piedāvāto tempu. To uzskatāmi pierādīja viņu sīvā pretošanās uzvarētājiem (61:65) un otrās vietas ieguvējiem (62:65),» sacensību iznākumu komentēja V.Ilmers.