Otrdiena, 5. maijs
Vizbulīte, Viola, Vijolīte
weather-icon
+9° C, vējš 1.99 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Izlieta nezināma viela

Cenu pagasta Ānē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes darbinieki ceturtdien savākuši nezināmu vielu – baltu šķidrumu, kas bija izlijis zemē.

Cenu pagasta Ānē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes darbinieki ceturtdien savākuši nezināmu vielu – baltu šķidrumu, kas bija izlijis zemē.
Negadījuma vieta norobežota, viela apbērta ar smiltīm un zāģu skaidām un pēc tam savākta. Kā pastāstīja Jelgavas Reģionālās vides pārvaldes direktors Hardijs Verbelis, satraukumu, ka viela varētu būt kaitīga, radījusi formalīna smaka, kas, iespējams, bijis šķidruma sastāvā. Tā kā to veiksmīgi izdevies savākt un nezināmā viela nenokļuva upē, vides pārvalde necentīsies par to noskaidrot ko vairāk. Šajā gadījumā neesot pamata satraukumam par kaitējumu dabai vai cilvēkiem.
Apzogot vecus šķūnīšus, šķidrums izliets no alumīnija kannas, ko kārojuši aiznest zagļi.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.