Ceturtdiena, 7. maijs
Henriete, Henrijs, Jete, Enriko
weather-icon
+8° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Izslēgšanas turnīrs – nākamnedēļ

VK «Biolars/Olaine/Jelgava» vienā no pēdējām «Schenker» līgas pamatturnīra spēlēm ceturtdienas vakarā Zemgales Olimpiskajā centrā ar 0:3 piekāpās «Poliurs/Ozolnieki» volejbolistiem. Tādējādi jau otrais savā ziņā principiālais mačs starp divām pēc pērnās sezonas «ozīšu» sadalīšanās izveidotajām komandām beidzās ar līdzīgu rezultātu.

Spēles pirmie divi seti aizritēja ļoti sīvā cīņā, tomēr Ozolnieku volejbolistiem izdevās galotnes noslēgt savā labā (27:25 un 25:23). Trešā seta vidū rezultātā pirmoreiz parādījās trīs punktu starpība viesu labā, un turpinājums acīmredzami vēstīja, ka tāds būs arī seta (25:21) un visa mača iznākums.Vadošajiem spēlētājiem neveicas«Nospēlējām ļoti slikti. Pirmos divus setus faktiski nevis pretinieks uzvarēja, bet mēs galotnēs zaudējām,» «Biolara» galvenais treneris Jurijs Deveikus atzina, ka šoreiz pievīluši vadošie spēlētāji. «Ozīšu» rindās savukārt papildu spriedzi radīja Valērija Lomakina pirmajā setā gūtā potītes trauma. «Vienmēr kāds mums paliek priekšā kāju, bet tāda ir dzīve,» par negadījumu sūrojās vienības galvenais treneris Zigismunds Grigoļunovičs. Tomēr komandai izdevās veiksmīgi pārstrukturēties – Lomakina vietā laukumā devās Gatis Balodis, savukārt uzbrukuma līdera lomu uzņēmās un visvairāk punktu spēlē guva Aivars Siļutins (18). 13 punktu Raimonda Vilmaņa kontā, pa astoņiem – Aivim Āboliņam un Kārlim Volodinam. «Biolara» komandā Edgaram Baikam 15, Rolandam Ozoliņam 12, Pēterim Aukmanim 11.  «Play off» sāksies 3. martāŠodien un rīt Igaunijā, Latvijā un Kaļiņingradā volejbolisti aizvadīs vēl pēdējās septiņas pamatturnīra spēles. «Poliurs/Ozolnieki» vienībai, kas joprojām turnīrā ir labākā no Latvijas komandām un turas tabulas ceturtajā vietā, vēl divi mači izbraukumā pret Veru un Pērnavas klubiem. «Atkarībā no tā, kā nospēlēsim paši un kā pārējie, varam būt arī trešie vai piektie, bet tas situāciju īpaši nemaina, jo izslēgšanas turnīra pretinieki būs vienlīdz spēcīgi,» spriež  Z.Grigoļunovičs. «Biolars» zemāk par savu septīto pozīciju nevar noslīdēt arī pēc gaidāmā mača Daugavpilī, bet aili augstāk teorētiski iespējams ieņemt, ja divas neveiksmes piedzīvo Tallinas «TTÜ».Izslēgšanas turnīra pirmie mači jau nākamajā ceturtdienā – 1. – 8., 2. – 7., 3. – 6. un 4. – 5. vietas pāri par iekļūšanu pusfinālā cīnīsies līdz divu spēļu uzvarai. Baltijas līgas uzvarētājs kļūs zināms 13. martā, bet pāris nedēļu vēlāk Latvijas komandām sāksies nacionālais čempionāts. Saskaņā ar nolikumu «Schenker» pamatturnīra divas augstāko vietu ieguvušās vienības (acīmredzot «Poliurs/Ozolnieki» un «Lāse-R/Rīga») tajā iesaistīsies ar pusfinālu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.