Ceļu satiksmes drošības direkcijas Ceļu uzraudzības daļas vadītāja vietnieks Juris Runcis ir sašutis par to, ka viņš tiek uzskatīts par galveno pretinieku «Pasaules atrakciju parka» darbībai Jelgavā.
Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Ceļu uzraudzības daļas vadītāja vietnieks Juris Runcis ir sašutis par to, ka viņš tiek uzskatīts par galveno pretinieku «Pasaules atrakciju parka» (P.A.P.) darbībai Jelgavā. Viņa vienīgie iebildumi ir pret karuseļu atrašanos Centrālajā laukumā, kur tie apdraud satiksmes drošību. Karuseļu darbības pirmajā dienā, pie tiem bija divi ceļu satiksmes negadījumi. Tādēļ arī tika slēgta viena Lielās ielas josla.
J.Runcis uzskata, ka nelāgais skandāls ar pasaules atrakciju parku lielā mērā ir izveidojies Domes dēļ. – Pusotru mēnesi pirms P.A.P. ierašanās Jelgavā, Domei jau bija zināms, ka karuseļi pilsētā būs, un tai vajadzēja atrast piemērotāko vietu, kur tos izvietot, stāsta J.Runcis. – Domes Komunālās pārvaldes vadītājs Valentīns Grigorjevs man jautāja, vai karuseļus drīkst izvietot Centrālajā laukumā un vai tie neapdraudēs satiksmi, uz ko es atbildēju, ka centrā P.A.P. nedrīkst atrasties. Ieteicu karuseļus izvietot Pasta salā, pie Brīvdabas estrādes vai arī 3. pamatskolas sporta laukumā, taču no šī piedāvājuma visi atteicās.