Sestdiena, 7. februāris
Dace, Dārta, Dora, Daris
weather-icon
+-9° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kādas ziņas par Dobeles rajonu jūs interesē mūsu avīzē?

Santa, mājsaimniece: Man tās ziņas, kas ir par Dobeli, patīk.

Santa, mājsaimniece:
Man tās ziņas, kas ir par Dobeli, patīk. Varētu vēl lasīt par interesantiem cilvēkiem un vietām. Uzskatu, ka jums vajag rakstīt par tik tuvu rajonu.
Žanna, audzina bērnus:
Nemāku tā pateikt. Varbūt vairāk par cenām veikalos un ko kur var iegādāties. Derētu par bērniem un viņiem vajadzīgām lietām. Šādas ziņas noder.
Alfons, garāmgājējs:
Man patīk lasīt par Dobeli, bet varētu vēl būt raksti par mežiem un medībām. Man tas patiktu, jo esmu no Mežu fakultātes.
Dzintra, četru bērnu māmiņa:
Es gribētu vairāk lasīt par cilvēkiem, kā viņi dzīvo un tiek galā ar grūtībām. Par Dobeli varētu rakstīt vēl vairāk – tas ir interesanti, paplašinās redzesloks.
Arnis, šoferis:
Mani interesē tās, kas ir jau tagad, un vēl gribētu lasīt kādas sadzīviskas un saimnieciskas ziņas. Tās interesētu daudzus. Par Dobeli jums ir jāraksta, jo tā ir kaimiņos.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.