Trešdiena, 8. aprīlis
Edgars, Danute, Dana, Dans
weather-icon
+6° C, vējš 2.68 m/s, Z-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kamēr Jēkabpils Cukurfabrika nestrādā

Cukurbiešu audzētāji, kuri ir noslēguši biešu piegādes līgumus ar Jēkabpils Cukurfabriku, bet fabrikas slēgšanas dēļ nevar izaudzēto nodot, ir tiesīgi saņemt subsīdijas.

Cukurbiešu audzētāji, kuri ir noslēguši biešu piegādes līgumus ar Jēkabpils Cukurfabriku, bet fabrikas slēgšanas dēļ nevar izaudzēto nodot, ir tiesīgi saņemt subsīdijas. Taču viņiem Jelgavas rajona Lauksaimniecības departamentā līdz 10. oktobrim jāiesniedz deklarācija par cukurbiešu platību un gaidāmo kopražu, kā arī subsīdiju pieprasījums.
Ja izaudzētās cukurbietes tiks izmantotas cukura ražošanai, tad jau līdz 5. oktobrim audzētājam ir jānoslēdz līgums ar Jelgavas vai Liepājas cukurfabriku par biešu piegādi.
Subsīdiju pieteikuma veidlapas var saņemt Jelgavas rajona Lauksaimniecības departamentā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.