Otrdiena, 12. maijs
Valija, Ināra, Ina, Inārs
weather-icon
+14° C, vējš 2.04 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Labdien, Jelgavas iedzīvotāji!

Nu ko, palikušas vēl tikai divas dienas, lai mēs izdarītu savu izvēli par labu vienai vai otrai partijai. Ceru un nešaubos, ka rīkosimies pareizi un nobalsosim par TB/LNNK.

Nu ko, palikušas vēl tikai divas dienas, lai mēs izdarītu savu izvēli par labu vienai vai otrai partijai. Ceru un nešaubos, ka rīkosimies pareizi un nobalsosim par TB/LNNK. To mēs izdarījām jau pagājušogad un tagad redzam, ka šī izvēle bijusi pareiza. G.Krasts, R.Zīle, Ģ.V.Kristovskis un I.Vaidere. Zināšanas un darbs visas Latvijas labā ir augsti novērtēts. Un mums, protams, ir jādomā par Jelgavu, bet vieglāk to izdarīt, saņemot reālu palīdzību no Eiropas, ar to domājot līdzekļu piesaisti Jelgavas straujākai attīstībai. Esmu pārliecināts, ka mūsu ievēlētie deputāti neliegs savu atbalstu. Kā jau minēju iepriekšējā publikācijā, darāmā vēl ir ļoti daudz, tāpēc vajadzīgi speciālisti katrā jomā, lai vienmērīgi paaugstinātu dzīves līmeni visās jomās. Par prioritāru, protams jāuzskata sociālā joma – mūsu maznodrošinātie iedzīvotāji un pensionāri. Vai tiešām lielākā daļa cilvēku visu mūžu sūri grūti strādājuši, lai tagad baudītu tādas vecumdienas. Tā ir vislielākā sāpe, ar kuru pēc iespējas īsākā laikā jātiek galā. Nu nevar un nedrīkst būt tā, ka, godprātīgi samaksājot par īri un apkuri, naudiņas paliek tik vien kā pienam un maizei, bet ko uz tās uzlikt vienkārši nav. Un kur tad vēl dārgās zāles un medicīnas pakalpojumi brīdī, kad veselība nav tā stiprākā. Viennozīmīgi pilsētas budžetā jāparedz līdzekļi, lai veiktu dotācijas maznodrošinātajiem pilsētas iedzīvotājiem, braukšanai pilsētas autobusos un zāļu iegādei. Apzinoties to, ka pensionāriem ir grūtības apmeklēt pasākumu skaistajā pilsētas kultūras namā naudas trūkuma dēļ , jau divus gadus kopā ar Juriju Strodu esam organizējuši bezmaksas koncertus, ko plānojam darīt arī turpmāk. Tas, protams, ir neliels, bet iespēju robežās veltīts pasākums tieši Jums, pilsētas iedzīvotāji.
Hardijs Verbelis
Jurijs Strods
Valdis Labanovskis
Ar cieņu, jūsu Hardijs Verbelis, VVD Jelgavas reģionālās vides pārvaldes direktors
Laukumu apmaksā apvienība “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.