Ceturtdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta
weather-icon
+12° C, vējš 0.45 m/s, A-ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Lasītāju atsauksmes www.zz.lv

«Meiju ceļa iedzīvotāji ceļ trauksmi par narkomāniem pagalmos» (2. aprīlī)
Kode: Tas pats notika arī Ganību ielas renovējamā bērnudārza teritorijā, kamēr tur nesākās celtniecības darbi. Pagājušajā vasarā regulāri saucām policiju gan pa dienu, gan naktīs. Ceram, ka būs viena sakārtota teritorija ar apsardzi.

Jelgavniece: Būt par zemes īpašnieku vai par kādu zemes placi atbildēt Jelgavas nomalē – tā ir smaga nelaime, jo jāatbild par visiem nekārtīgajiem, klejojošajiem mēslotājiem un narkomāniem. Sakop, cik labi vien iespējams, aizej pēc dažām dienām, un viss atkal piemēslots. Par kādiem līdzekļiem dzīvo dīkdieņi? Par kādiem līdzekļiem pērk narkotikas? Kādēļ dažiem grūti jāstrādā un jāmaksā nodokļi, bet tādi var piemēslot visu pasauli, vienkārši slaistoties.

«Jelgavas slimnīcā pacientus uzņem izremontētās nodaļās» (3. aprīlī)
Dusmīgā: Gultas veļiņas gan uzlika tikai priekš pakazuhas. Nesen gulēju slimnīcā, palātas bija tiešām ok, bet gultas veļa veca, caura, pārlāpīta.

ana: Nav patiesība! Gultas veļa trīs reizes nedēļā tiek mainīta uz tīru!

s: Izlepuši līdz vēmienam – sabeidz paši savās vārgās miesas un tad pēļus un sulaiņus vēlas! Brauc par maksu gulēt Rīgas VIP palātās, tur i pakaļu noslaucīs, i palagus katru dienu nomainīs. Rocība kā nabagiem, bet vēlmes kā miljonāriem!

pilsonis: Runāšu par Dzemdību nodaļu. Personāls – super! Bet tālāk par trakāko – remontu un apstākļiem. Remonts pa lielam labs, bet ne Dzemdību nodaļai! Gultas kā kaulus lauzušajiem – cietas, pagulēt nav iespējams! Nemājīgas, un nekādas omulības! Tā kā konveijers izveidots.
Un nevajag aizbildināties ar ES prasībām un regulām. Citas slimnīcas izremontētas un gultas iepirktas pēc tām pašām ES prasībām, tikai tur ir domāts par cilvēkiem, konkrēti, grūtnieču un jauno māmiņu ērtībām un vajadzībām!
Omīte: Nepietiks vietas, lai uzrakstītu, kādos apstākļos biju Dzemdību nodaļā pirms vairāk nekā 30 gadiem. Pateikšu tikai, ka pēc dzemdībām nokļuvu ar 39 grādu temperatūru palātā, ko sauca par izolatoru. Tādā stāvoklī ar visu ļoti slikto pašsajūtu cēlos augšā un izmazgāju riktīgi ar netīrumiem pieaugušo izlietni, kas atradās blakus manai gultai, kuras kvalitātei pat uzmanību nepievērsu. Ar pūkām apaugušo grīdu gan nebija spēka izmazgāt.
Tagad apstākļi ir nesalīdzinoši labāki, slimnīcā kopumā un arī Dzemdību nodaļā ir izremontētas gaišas telpas, jaunas gultas, personāla darba kvalitāte un attieksme pret pacientiem ievērojami mainījusies uz labo pusi. Bet vienmēr kāds atradīsies, kuram nekad nekas nav labi.

vv: Kāpēc viss tiek remontēts, iekārtas iepirktas par ERAF un valsts līdzekļiem, bet beigās tur pieņem privātfirma, privātārsts, kuri vispār negrib ārstēt par valsts kvotām vai veikt elementāru veselības aprūpi saviem iedzīvotajiem ar ģimenes ārsta nosūtījumu?

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.