Nav ko krāt. Izrādās, ka par pārāk lielajiem cukura uzkrājumiem Latvijā Eiropas Komisija varētu piemērot soda naudu vairāku miljonu latu apmērā.
Nav ko krāt
Izrādās, ka par pārāk lielajiem cukura uzkrājumiem Latvijā Eiropas Komisija (EK) varētu piemērot soda naudu vairāku miljonu latu apmērā. EK sarēķinājusi, ka Latvijā virsnormatīvie cukura krājumi esot gandrīz 20 000 tonnu. No valsts budžeta mums tas varētu izmaksāt aptuveni 5 – 7 miljonus latu. Sākotnēji EK par pārmērīgiem cukura, kā arī cūkgaļas un citiem pārtikas krājumiem bija aprēķinājusi 14,06 miljonu latu. Liepājnieki bankrotē
Maksātnespējīgās akciju sabiedrības “Liepājas siltums” kreditori nolēmuši sākt uzņēmuma bankrota procedūru. Uzņēmuma nodrošinātais kreditors ir Unibanka, kuras prasījuma summa ir 2,4 miljoni latu, un Valsts ieņēmumu dienests ar 0,7 miljoniem latu. Viņi par sanācijas procesa pārtraukšanu izlēma, jo saskaņā ar plānu nenotiek maksātnespējīgā uzņēmuma sanācijas pasākumi.
Piromāni, ņemiet vērā!
Latvijas Televīzijā sākts pārraidīt SIA “Vides projekti” veidotās kampaņas pret kūlas dedzināšanu reklāmas klipus. Savukārt speciāli plakāti tiks izvietoti visās Latvijas Pasta nodaļās ārpus lielajām pilsētām. Pašvaldības un skolas varēs saņemt plakātus un pastkartes izplatīšanai savās teritorijās.