Sākot ar pagājušo piektdienu, Elejas iedzīvotājiem jāslēdz līgums ar jauno daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāju SIA «Pašvaldību serviss». Šajā sakarā kādam elejniekam sakrājusies gūzma jautājumu.
Sākot ar pagājušo piektdienu, Elejas iedzīvotājiem jāslēdz līgums ar jauno daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāju SIA “Pašvaldību serviss”. Šajā sakarā kādam elejniekam sakrājusies gūzma jautājumu.
Viņš jautā, kādēļ tika liegta iespēja iepriekš iepazīties ar līguma saturu, kāpēc nedrīkstēs par komunālajiem pakalpojumiem norēķināties bankā, kāpēc līgums ar apsaimniekotāju bija jānoslēdz vienas dienas laikā, kā arī vīrietis ir neziņā, vai iedzīvotāji saņems līguma otro eksemplāru un kvīti kā apliecinošu dokumentu, ka nauda ir samaksāta.
SIA “Pašvaldību serviss” direktore Inese Pastuškova skaidro, ka visi līgumi taps divos eksemplāros – pa vienam apsaimniekotājam un dzīvokļa saimniekam. Ar līguma saturu priekšlaicīgi nevarēja iepazīties, jo tie līdz pēdējam brīdim nebija pilnībā pabeigti un izskatīti deputātu sēdē. Tiklīdz tas tika izdarīts, sākās līgumu slēgšana.
SIA “Pašvaldību serviss” tikai nesen pārņēma par maksātnespējīgu atzītā uzņēmuma “Komunāldienests” apsaimniekošanas funkcijas. “Ar “Komunāldienestu” slēgtie līgumi vairs nav derīgi, kā arī uzņēmums bankrotēja, neatstājot mums vajadzīgo informāciju,” piebilst I.Pastuškova. Pagaidām SIA “Pašvaldību serviss” strādās ar zināmu piesardzību, lai nepiemeklētu tāds pats liktenis kā iepriekšējo apsaimniekotāju, tādēļ bankā par komunālajiem pakalpojumiem iedzīvotāji nevarēs norēķināties. “Katram dzīvojamam masīvam ir savs pārvaldnieks, kas klauvēs pie dzīvokļu durvīm un iekasēs vajadzīgo naudas summu par pakalpojumiem. Tās ir arī zināmas ērtības. Taču, ja kāds pārvaldniekam durvis nevēlas atvērt, var samaksāt pats Lietuvas ielā 42. Protams, kvīts tiks izsniegta,” klāsta I.Pastuškova. Viņa uzsver, ka pagājušā piektdiena, 16. jūlijs, bija pirmā diena, kad daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji sāka slēgt līgumu ar jauno apsaimniekotāju. Iepazīties ar līgumu un noslēgt to var kādā no nākamajām piektdienām.