Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla
weather-icon
+-1° C, vējš 0.45 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Mācās vizuālās mākslas skolotāji

Vizuālās mākslas skolotāji no visas Latvijas divas dienas papildināja savas zināšanas seminārā Teteles mācību centrā.

Vizuālās mākslas skolotāji no visas Latvijas divas dienas papildināja savas zināšanas seminārā Teteles mācību centrā.
Vizuālās mākslas skolotāju tālākizglītību organizē Vizuālās un lietišķās mākslas pedagogu asociācija. Kā pastāstīja asociācijas valdes priekšsēdētāja Inese Brūvere, līdz šim kursi rīkoti tikai Rīgā, pirmais izbraukuma seminārs notika šonedēļ Jelgavas rajonā, Teteles mācību centrā, kur pedagogi apguva kompozīcijas pamatu, krāsu mācības, auduma apdrukas, stikla apgleznošanas un citas zināšanas.
Vizuālās mākslas skolotājus saista vēl neizzinātais. Tā Rīgas Bērnu un jaunatnes centra meiteņu klubiņa vadītāja Ieva Žilinska ar interesi gaidīja papīra liešanu, kad «no makulatūras izgatavo jaunu papīru».
Skolotāji, veidojot radošos darbus, tekstilmākslinieču Birutas Stafeckas un Sandras Dzilnas ieteikumus izmēģināja praktiski. Semināra otrajā dienā mākslas maģistre Ivanda Spulle mācīja apgleznot stiklu.
Visi trīsdesmit divi dalībnieki saņēma sertifikātus par kursu noklausīšanos.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.