Sestdien bērnu un jauniešu centrā «Junda» notika kārtējā mācību skate, kas risinās divreiz gadā.
Sestdien bērnu un jauniešu centrā «Junda» notika kārtējā mācību skate, kas risinās divreiz gadā.
Skatē bija apskatāmi un vērtējami bērnu roku darinājumi: zīmējumi, apģērbi, dažādi veidojumi, mākslas darbi un daudz kas cits. Aprīļa beigās «Jundā» tiks rīkota otra gada skate, kurā varēs vērot, ko bērni iemācījušies gada laikā. «Ir labi, ka mazajiem ir vieta, kur pavadīt brīvo laiku, bet gandarī apziņa, ka viņi šajā laikā kaut ko arī iemācās,» saka «Jundas» direktore Silvija Andersone.
Pēc skates bērni satikās zālē un šūšanas pulciņa dalībnieki demonstrēja pašdarinātus tērpus. Šūšanas pulciņu apmeklē bērni no 3. līdz 12. klasei. «Jundas» meiteņu prasmi šūšanas mākslā apliecina vairākkārtējas uzvaras «Burda Moden» konkursos, kuros viņas demonstrējušas pašu darinātos tērpus.
Valsts Jaunatnes iniciatīvu centrs drīzumā rīkos pasākumu bērniem «Nāc un vizi varavīksnē». 7. martā konkurss ritēs pilsētas mērogā, pēc mēneša būs zonas skate, kurā piedalīsies piecu rajonu bērni, un maija beigās Rīgā – konkursa noslēgums.