Trešdiena, 25. marts
Māra, Mārīte, Marita, Mare, Ģedimins
weather-icon
+8° C, vējš 0.89 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Mācītāju devums kultūrā

31. oktobrī – Ticības atjaunošanas dienā – Rīgā topošajā Rakstniecības muzejā Pils laukumā 2 atklāja izstādi «Luterāņu mācītāju devums latviešu kultūrā», kuru varēs aplūkot līdz nākamā gada 12. aprīlim.

31. oktobrī – Ticības atjaunošanas dienā – Rīgā topošajā Rakstniecības muzejā Pils laukumā 2 atklāja izstādi «Luterāņu mācītāju devums latviešu kultūrā», kuru varēs aplūkot līdz nākamā gada 12. aprīlim.
Izstādē ir unikāli materiāli par mūsu mācītāju ieguldījumu latviešu kultūrā. Mācītājs kā gleznotājs, rakstnieks, aktieris, muzikants, skolotājs. Viena no izstādes veidotājām Māra Eņģele uzsvēra: «Lai neradītu aplamu iespaidu par baznīcas attālinātību no tautas, mēs rādām ne tikai mācītāju darbību un devumu kultūrā, bet cenšamies parādīt un uzsvērt arī to, ka Baznīca bija klāt ikviena cilvēka dzīvē, ka tā latvieti pavadīja no šūpuļa līdz kapam.»

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.