Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika
weather-icon
+8° C, vējš 1.79 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Mūsējie ir ātrākie

Jelgavā «Rullīša» trasē norisinājās standarta automašīnu ziemas daudzcīņas trešais posms.

Jelgavā «Rullīša» trasē norisinājās standarta automašīnu ziemas daudzcīņas trešais posms. Pēc tā visu riteņu piedziņas klasē pirmajā vietā ir jelgavnieks Andris Brizgo, bet priekšpiedziņas klasē līderpozīcijas saglabā dobelnieks Andris Empelis.
Iepriekšējā posma sacensības notika Ogres pusē Tīreļu trasē. Priekšpiedziņas klasē vislabāk veicās jelgavniekam Sandrim Lūsiņam, kas apsteidza Andri Stapkēviču un pirmā posma uzvarētāju dobelnieku Andri Empeli. Septītajā vietā ierindojās Jelgavas autobraucējs Tālis Baranovskis, kas startē arī «Golfa kausā».
Visu riteņu piedziņas klasē sacensībās Tīreļu trasē vislabāk veicās Nikolajam Krasnikovam. Jelgavnieks Andris Brizgo sasniedza ceturto labāko laiku. Jāpiebilst, ka pirmajā posmā Andris izcīnīja trešo vietu.
Svētdien «Rullīša» trasē spēkus mēģināja daudzi vietējie autosportisti un amatieri. Priekšpiedziņas klasē, braucot ar «Golf–1», nepārspēts palika jelgavnieks Tālis Baranovskis. Otrais labākais rezultāts pieder jelgavniekam Sandrim Lūsiņam, bet trešajā vietā Andris Empelis, tādējādi saglabājot līderpozīcijas čempionāta kopvērtējumā. Pirmo reizi šajās sacensībās piedalījās dobelnieki Uldis Eglītis un Mārtiņš Žideņš, attiecīgi izcīnot septīto un devīto vietu. Nemiers dīdīja arī pazīstamo autobraucēju Jāni Bogdanoviču, taču viņa automašīnai «Opel Astra» nepatika sals, un tādēļ tika nobraukts tikai viens aplis ar kolēģa Romāna Rjabceva «Suzuki Svift». Abi braucēji neiekļuva labāko vidū.
Visu riteņu piedziņas klasē «Rullīša» trase visveiksmīgākā bija Ronaldam Mūsiņam. Jelgavnieks Gvido Stalidzāns no mājiniekiem sasniedza vislabāko rezultātu un ieguva piekto vietu, Andris Brizgo, izcīnot septīto vietu, kopvērtējumā kļuva par līderi, jo viņa sīvākais konkurents Jānis Vorobjovs šajās sacensībās nepiedalījās. Ēriks Melnbārdis no Jelgavas bija devītais.
Standarta automobiļu ziemas čempionāta daudzcīņas galvenais organizators Jānis Strauss uzskata, ka šis sporta veids kļūst aizvien intriģējošāks, jo posmos mainās noteikumi un sportistiem ir jābūt gataviem pārmaiņām. Katrā posmā piedalās apmēram 70 – 80 braucēju, un viņu vidū ir visai populāri sportisti – tas iesācējiem liek saņemties un nepalikt kaunā.
Nākamais daudzcīņas posms notiks 30. janvārī Liepājā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.