Jau piekto gadu Tukumā 26. maijā notika pasākums «Mēs – ratiņkrēslos Tukumā».
Jau piekto gadu Tukumā 26. maijā notika pasākums «Mēs – ratiņkrēslos Tukumā». Pilsētas centrs tika slēgts, lai tur uz laiku brīvi varētu justies cilvēki ar īpašām vajadzībām, kas brauc ratiņkrēslos. Uz pasākumu ieradās cilvēki no visas Latvijas – paši ratiņnieki, viņu pavadoņi, draugi un radi. Kopā – ap 300 dalībnieku. Tā kā šogad nenotika tradicionālais ratiņnieku maratons, mūsu maratonistiem Inārai Krastiņai un Kārlim Rūbam nebija iespēju parādīt savu meistarību. Sportot gatavi bija vēl trīs jelgavnieki – Vadims, Sergejs un Svetlana. Kopumā bijām piecpadsmit.
Mūsējiem ratiņniekiem labi veicās dažādās aktivitātēs, diena bija brīnišķīga, prieks bija par atkalredzēšanos ar saviem likteņbiedriem.
Lai nokļūtu uz Tukuma festivālu, bija vajadzīga ne tikai mūsu labā griba, bet arī nauda un transports. Šo jautājumu risināšanā mums palīdzēja Jelgavas Dome, Sociālo lietu pārvaldes darbinieki, Jelgavas Invalīdu biedrība, par ko esam pateicīgas.
Sieviešu invalīdu apvienības «Zvaigzne» vārdā – Dzintra Saulkalne