Tie, kas cerēja, ka ziema jau tuvojas noslēgumam, būs pārsteigti, jo sinoptiķi šonedēļ prognozē lielu aukstumu un sniegu.
Tie, kas cerēja, ka ziema jau tuvojas noslēgumam, būs pārsteigti, jo sinoptiķi šonedēļ prognozē lielu aukstumu un sniegu.
Šodien laiks būs skaidrs, spīdēs saule un gaisa temperatūra svārstīsies no mīnus viena grāda dienā līdz mīnus sešiem naktī. Pūtīs dienvidu vējš ar ātrumu līdz diviem metriem sekundē.
Rīt mākoņu daudzums palielināsies, arī vējš kļūs asāks. Temperatūra pamazām slīdēs lejup – dienā būs četru grādu sals. Laika apstākļi īpaši nemainīsies arī ceturtdien, vien vējš pūtīs ar ātrumu astoņi metri sekundē, bet gaisa temperatūra būs no mīnus pieciem līdz mīnus desmit grādiem.
Piektdien kļūs vēl aukstāks – pat līdz mīnus 15 grādiem, un saule tikai retumis parādīsies aiz mākoņu segas. Savukārt brīvdienās sinoptiķi prognozē sniegu. Iespējams, ka sestdien sagaidīsim arī krusu, jo dienā gaiss varētu sasilt līdz plus vienam grādam. Svētdien aukstums atlaidīsies, gaisa temperatūra svārstīsies ap nulle grādiem, bet no biezajiem mākoņiem pār zemi nāks sniega pūkas.