Esmu baltkrieviete, Latvijā dzīvoju kopš 1965. gada. Es protestēju pret Kabanova, Petropavlovska, Ždanokas un Plinera uzstāšanos par to, ka krievu bērniem nevajag mācīt latviešu valodu.
Esmu baltkrieviete, Latvijā dzīvoju kopš 1965. gada. Es protestēju pret Kabanova, Petropavlovska, Ždanokas un Plinera uzstāšanos par to, ka krievu bērniem nevajag mācīt latviešu valodu. Vai viņi grib mūsu bērnus un mazbērnus izaudzināt par analfabētiem un debiliem? Lai viņi dzīvotu Latvijā un sazinātos ar žestiem gluži tāpat kā akmens laikmetā?
Mēs esam kopā ar latviešu tautu tagad un bijām arī barikāžu laikā. To pierāda kritušie miliči Vladimirs Gomonovičs un Sergejs Konoņenko. Arī Ita Kozakeviča nebija latviete, bet viņa bija kopā ar latviešu tautu. Tāpat Džohars Dudajevs un Andrejs Saharovs atbalstīja Baltijas valstis un valodu.
Ar cieņu – Faina Kozlova