Sestdiena, 9. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Novadam trīs auto par 17 tūkstošiem

Jelgavas novada pašvaldības iepirkumā par vienas jaunas un divu lietotu automašīnu iegādi uzvarējusi SIA «Mūsa motors Rīga» un SIA«Teiksmas», kas trīs auto solījušās piegādāt par 17 119 latiem, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Sesavas pagasta pārvaldei SIA «Mūsa motors Rīga» par 8074 latiem piegādās jaunu «Renault Fluence» novada prasītajā bēšā krāsā. Valgundes pagasta pārvalde par 4595 latiem tiks pie sudrabaina «Opel Combo», kas ražots 2006. gadā. Šo mašīnu novads pirks no Bauskā reģistrētās SIA «Teiksmas». Šī firma piegādās spēkratu arī Lielplatones Speciālajai internātpamatskolai, kam par 4450 latiem tiks melna 2003. gada izlaiduma «VW Bora». Jau ziņots, ka atšķirībā no pavasarī izsludinātā konkursa, kur neviens pretendents nespēja apmierināt novada vēlmes, atkārtoti izsludinātajā iepirkumā vairs netika prasīti jauni apvidus auto ar bortdatoriem, ādas saloniem, alumīnija dekoriem un klimatkontroles ar gaisa jonizētāju. Savukārt Vircavas pagastam, kam vēl pavasarī meklēja jaunu apvidus mašīnu, nāksies iztikt ar kādu no pašvaldībai jau piederošajiem spēkratiem.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.