Ozolnieku tautas namā gatavojas Lāčplēša dienai un valsts svētkiem, 18. novembrim, pastāstīja tautas nama direktore Rita Barona.
Ozolnieku tautas namā gatavojas Lāčplēša dienai un valsts svētkiem, 18. novembrim, pastāstīja tautas nama direktore Rita Barona. “Strādāju pie vairākām svētku programmas režijām, jo jāietver arī kultūras darbs Ānē. Tur pašlaik nav kultūras nama, tāpēc tiek izmantots sporta centrs “Mālzeme”. Apskatot telpas, konstatēju, ka viena ir piemērota šāda pasākuma organizēšanai.”
Ānē valsts gadadienai veltītais svinīgais pasākums notiks 16. novembrī. Kopā ar Teteles pamatskolas un Ozolnieku vidusskolas audzēkņiem paredzēts arī Lāčplēša dienai veltīts sarīkojums.
No saimnieciskiem pasākumiem var minēt, ka Ozolnieku tautas nama foajē ieguvis jaunus krāsu toņus un modernus gaismas ķermeņus, savukārt zālē notiek parketa kopšanas darbi. “Pēc parketa apstrādes grīda būs kā spogulis. Sākam strādāt arī pie nākamā gada budžeta plānošanas,” informēja R.Barona.