Piektdiena, 1. maijs
Ziedonis
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ozolniekos – kā pludmalē

Ozolnieki nupat kļuvuši vēl par vienu sportošanas vietu bagātāki – ir savestas smiltis un ierīkots pludmales volejbola laukums.

Ozolnieki nupat kļuvuši vēl par vienu sportošanas vietu bagātāki – ir savestas smiltis un ierīkots pludmales volejbola laukums.
Kā stāsta Ozolnieku pagasta Padomes priekšsēdētājs Māris Ainārs, ideja par pludmales volejbola laukuma izveidi viņam radusies kopā ar pagasta komunālās saimniecības daudznozaru uzņēmuma direktoru Zigmundu Ērmiņu. Viņš taču reiz bijis aizrautīgs tīkla bumbas spēlētājs. «Pats arī labprāt uzspēlētu, bet patlaban nepietiek laika. Ozolniekos virmo sporta gars un te visi ir sportiski. Netrūkst arī vietu, kur izkustēties,» teic Māris Ainārs un stāsta, ka Ozolniekos ir četri futbola un vairāki basketbola laukumi brīvā dabā. Jaunajam pludmales volejbola laukumam izvēlēta mierīga vieta, tāda, kur līdzjutēju un bērnu klaigas nevienam netraucēs. «Labāk, lai jaunieši spēlē bumbu, nevis dauza stiklus,» piebilst Ozolnieku pagasta priekšsēdētājs.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.