Otrdiena, 12. maijs
Valija, Ināra, Ina, Inārs
weather-icon
+7° C, vējš 3.45 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Par Rāviņa nomešanu tikai četri

Vien četriem deputātiem balsojot par, otrdien, kā tika prognozēts iepriekš, izgāzās opozīcijas deputātu mēģinājums atstādināt pilsētas mēru Andri Rāviņu (ZZS). Taču jautājums izraisīja visai plašas debates un piesaistīja lielu preses uzmanību, turklāt atšķirībā no vairākām iepriekšējām sēdēm uz to bija ieradušies visi piecpadsmit deputāti.

Pēc koalīcijas deputātu vēlmes neatkarīgā deputāta Sergeja Ņevoļska iesniegtais priekšlikums par A.Rāviņa atstādināšanu no amata tika pārcelts uz pašām sēdes beigām, kad tā bija ilgusi jau teju trīs stundas. Opozīcijas deputāti S.Ņevoļskis un Dainis Liepiņš (LPP/LC) uzskaitīja virkni iemeslu, kāpēc, viņuprāt, A.Rāviņš nedrīkst turpināt darbu. To skaitā – pašvaldības izšķērdība, finansējot aģentūru «Zemgales INFO» un Ledus sporta skolu, dienesta auto izmantošana privātām vajadzībām, vienu un to pašu uzņēmumu uzvaras pašvaldības konkursos, neapmierinātība ar Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldes un tās vadītāja darbu, monopols atkritumu apsaimniekošanas jomā un neizprotamas «vienošanās» ar vairākām pašvaldības amatpersonām par darba attiecību pārtraukšanu. Aizstāvības runu teica gan A.Rāviņš, gan viņa vietnieks Vilis Ļevčenoks, kurš apsūdzību gūzmu  noraidīja, sakot, ka tās visas jau esot dzirdētas LPP/LC priekšvēlēšanu kampaņā. Par mēra atbilstību amatam liecinot viņam paustais atbalsts pašvaldību vēlēšanās.Pēc slēgtās balsošanas izrādījās, ka viens biļetens ir nederīgs, līdz ar to par atstādināšanu bija nobalsojuši tikai četri deputāti, lai gan iesniegto priekšlikumu bija parakstījuši pieci. Par A.Rāviņa palikšanu amatā balsoja desmit.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.