Otrdiena, 31. marts
Gvido, Atvars
weather-icon
+9° C, vējš 1.74 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pēc «Prāta vētras» koncerta būs vilciens uz Rīgu

Pēc grupas «Prāta vētra» 25. jūlija koncerta Jelgavā naktī no sestdienas uz svētdienu, 26. jūliju, tiks norīkots papildu elektrovilciens Jelgava–Rīga, «Ziņas» noskaidroja akciju sabiedrībā «Pasažieru vilciens».

«Pasažieru vilciens» informē, ka pasažieru pārvadāšanai vilciens no Jelgavas izbrauks pēc pusnakts – pulksten vienos, no Cukurfabrikas stacijas aties pulksten 1.05, pieturēs Ozolniekos – pulksten 1.10, Olainē – pulksten1.21, Jaunolainē – pulksten 1.26, pieturā «Biznesa augstskola «Turība»» – pulksten 1.37, Torņakalnā – pulksten 1.41 un Rīgā pienāks pulksten 1.45 naktī.
Kārtības uzturēšanai vilcienā brauks arī SIA «Prāta vētra Skaņu ierakstu kompānija» nodrošinātā apsardze.
Jau ziņots, ka grupas jaunākā albuma «7 soļi svaiga gaisa» pirmais koncerts notiks 25. jūlijā tieši Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij. 31. jūlijā «prātnieki» būs Ventspilī, Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā, Pauku priedēs. Noslēguma koncerts paredzēts 29. augustā Rīgā, «New Hanza City» teritorijā. ◆ 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.