Latvijas Krājbanka sākusi piedāvāt jaunu pakalpojumu – patēriņa kredītu privātpersonām. Bankas preses sekretārs Guntars Gūte informē, ka šis īstermiņa kredīta veids paredzēts patēriņa preču iegādei.
Latvijas Krājbanka sākusi piedāvāt jaunu pakalpojumu – patēriņa kredītu privātpersonām. Bankas preses sekretārs Guntars Gūte informē, ka šis īstermiņa kredīta veids paredzēts patēriņa preču iegādei. Tādējādi klientiem ir iespēja nevis ilgāku laiku krāt naudu kādas kārotas lietas iegādei, bet gan iegūt to lietošanā jau šodien, maksājot par to ilgākā laika posmā salīdzinoši nelielus ikmēneša maksājumus.
Bankas noteiktais minimālais patēriņa kredīts ir 200 latu, bet maksimālais – 2000 latu. Katram klientam maksimālais patēriņa kredīta limits tiek noteikts individuāli, ņemot vērā viņa kredītspēju. Kredīta atmaksas termiņš ir no trim līdz 24 mēnešiem, bet procentu likme ir nemainīga – 16 procentu gadā. Patēriņa kredītu Krājbankā var saņemt klienti, kuru ienākumi tiek ieskaitīti bankas kontā.