Jauniešu organizācija «Avantis» aicina pieteikties stipendiju un Gada balvas konkursam.
Jauniešu organizācija “Avantis” aicina pieteikties stipendiju un Gada balvas konkursam. Konkursu nolikums ir līdzīgs – eseja par sevi, aizpildīta pieteikumu anketa, ne vairāk kā pieci darbi, ko esi veicis, ar pievienotu pavadvēstuli un treneru, pasniedzēju, skolotāju rekomendācijas (Gada balvai – vismaz divas).
Tu nedrīksti būt vecāks par 19 gadiem. Saņemties un pieteikties konkursam tev jāpaspēj līdz 31. oktobrim. Ja esi kautrīgs, to var izdarīt arī tavs treneris vai skolotājs.
Veiksmes gadījumā piedalīšanās šajā konkursā paver iespēju visu nākamo gadu saņemt stipendiju – 100 latu katru mēnesi. Pretendentu pieteikumus izvērtēs žūrija.
Sabiedriskās organizācijas “Avantis” galvenais mērķis ir popularizēt radoši aktīvu un sportisku dzīves stilu jauniešu vidū, tāpēc Gada balvai var pieteikties jaunieši, kas šogad veikuši labus darbus. Balvas mērs ir vērienīgs – 1000 latu.
“Avantis” apvieno 30 jauniešu līderu no visas Latvijas vecumā no 14 līdz 25 gadiem. Spilgtākā veiksme – organizācijas radītā filma “Atrasts Amerikā”. Organizācijas e – pasts: [email protected].
***
“Zemgales Ziņu” redakcijā katru ceturtdienu no pulksten 17 – nodarbības jaunajiem žurnālistiem.
Tev ir ko teikt? Tad šī ir īstā iespēja! Tu uzzināsi, kā atklāt savas domas lasītājiem un ieinteresēt viņus. Tie nav domraksti, bet gan rakstiņi ar radošām pieejām un idejām. Galvenais – vēlme neierūsēt, bet redzēt pasauli arvien jaunās krāsās un iepazīties ar dažādiem cilvēkiem. “Pagrabs” gaida jaunus draugus, kas nebaidās domāt, iet un rakstīt.