Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+6° C, vējš 2.68 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pilsētā trešdien nebūs ūdens

Ūdenstorņa aizbīdņu maiņas dēļ trešdien Lielupes kreisā krasta patērētājiem būs pārtraukta ūdens piegāde.

Ūdenstorņa aizbīdņu maiņas dēļ trešdien Lielupes kreisā krasta patērētājiem būs pārtraukta ūdens piegāde.
Uzņēmuma «Jelgavas ūdens» direktors Jānis Laizāns atvainojas patērētājiem par neērtībām un skaidro, ka ir pienācis laiks nomainīt savu laiku nokalpojušās iekārtas. Proti, uzņēmums trešdien nomainīs piecus ūdenstorņa noslēdzošos aizbīdņus. Lai to izdarītu, no Lielupes kreisās puses ūdensvada sistēmas jāizlaiž ūdens. Ūdens piegāde tiks pārtraukta jau no pulksten 8. Uz ielām tiks atvērti hidranti, lai sistēmu pilnībā atbrīvotu no ūdens. J.Laizāns aicina iedzīvotājus neuztraukties, ja visu ūdeni uzreiz nevarēs novadīt kanalizācijā.
Remontdarbus rīt iecerēts pabeigt līdz pulksten 15, kad sistēmā atkal atjaunos ūdens cirkulāciju. Pilnībā spiediens sistēmā tiks nodrošināts līdz pulksten 20. J.Laizāns pieļauj, ka pēc aizbīdņu nomaiņas kādu dienu ūdens no krāna tecēs ar nelielu rūsas piejaukumu.
Ūdenstorņa aizbīdņu nomaiņa uzņēmumam izmaksās ap 3000 latu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.