Piektdiena, 8. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+14° C, vējš 3.13 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Policija meklē

Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvalde lūdz atsaukties iedzīvotājus, kas 2004. gada 5. janvārī pulksten 7.50 brauca ar 14. maršruta autobusu no Jelgavas autoostas līdz Jelgavas pilsētas poliklīnikai.

Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvalde lūdz atsaukties iedzīvotājus, kas 2004. gada 5. janvārī pulksten 7.50 brauca ar 14. maršruta autobusu no Jelgavas autoostas līdz Jelgavas pilsētas poliklīnikai un bija aculiecinieki tam, ka autobusa vadītājs strauji nobremzēja, kā dēļ autobusa pasažiere guva galvas traumu.
Lūgums vērsties Jelgavā, Pētera ielā 5, 6. kabinetā pie iecirkņa inspektora A.Vāverītes vai zvanīt pa tālruni 3004240.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.