Trešdiena, 6. maijs
Gaidis, Didzis
weather-icon
+9° C, vējš 1.34 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Prāta vētra» iesildīs «The Rolling Stones»

«Prāta vētra» būs viena no divām iesildītājgrupām «The Rolling Stones» koncertā, kas 27. jūlijā notiks Prāgā, informē «Mikrofona ieraksti».

«Prāta vētra» būs viena no divām iesildītājgrupām «The Rolling Stones» koncertā, kas 27. jūlijā notiks Prāgā, informē «Mikrofona ieraksti».
Pagājušogad, kad «Prāta vētra» devās piecu koncertu tūrē pa Čehiju, puišiem izdevās iemantot vietējā koncerta organizētāja simpātijas. Viņš deva iespēju piedalīties 30 grupu konkursā par tiesībām iesildīt «The Rolling Stones» koncertturnejas uzstāšanos Prāgā, un šajā konkursā uzvarēja «Prāta vētra».
Paredzams, ka otra iesildītājgrupa «The Rolling Stones» koncertā būs kāda vietējā Čehijas grupa.
«Ziņas» jau rakstīja, ka «Prāta vētras» albuma «Dienās, kad lidlauks pārāk tāls» angliskā versija «A Day Before Tomorrow» iznāca 4. jūlijā. Šonedēļ albums iznāk arī Polijā, Čehijā, Slovākijā, Ukrainā, Krievijā un Lietuvā. Jau 14. jūlijā tas iznāks Somijā un Igaunijā. Rietumeiropas valstīs un Skandināvijā albums parādīsies septembra beigās.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.