Pagājušajā nedēļā grupa «Prāta vētra» aizvadīja vairākus veiksmīgus koncertus Krievijā, «Ziņas» informēja LR Ārlietu ministrijas preses centrs.
Pagājušajā nedēļā grupa “Prāta vētra” aizvadīja vairākus veiksmīgus koncertus Krievijā, “Ziņas” informēja LR Ārlietu ministrijas preses centrs.
Grupai ļoti labi izdevies koncerts Maskavas klubā “Točka”, bet pēc tam “Prāta vētra” atsaucīgi uzņemta vienā no lielākajiem šā gada Krievijas festivāliem – “Našestvije”, kas notika Tveras apgabalā. Grupas sastāvu koncertos papildināja puišu draugs basģitārists Norberts Skraucis.
Par “Prāta Vētras” popularitāti Krievijas jauniešu vidū liecināja lielais apmeklētāju skaits ne tikai no Maskavas, bet arī no citām Krievijas pilsētām. Grupai bija intervijas ar vairākām Maskavas radiostacijām, kuru laikā klausītāji varēja vaicāt par grupas iecerēm.
Lai svinētu “Prāta vētras” koncertēšanu Maskavā, Latvijas vēstniecība rīkoja pieņemšanu uz kuģa, kas devās pa Maskavas upi. Pieņemšanas laikā viesiem bija iespēja skatīt nozīmīgākos pilsētas vēstures un kultūras pieminekļus. Neformālā un draudzīgā gaisotnē tikās grupas dalībnieki, sadarbības partneri no Krievijas un vēstniecības darbinieki.
Šis bija pirmais vēstniecības rīkotais pasākums, kuram sekos citas aktivitātes, lai veicinātu “Prāta vētras” popularitāti Maskavā un visā Krievijā.