Piektdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
weather-icon
+8° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pusfinālā 1:0 jelgavniekiem

Rīt Zemgales Olimpiskajā centrā «Schenker» līgas Latvijas čempionāta pusfināla otrā spēle starp «Biolars/Jelgava» un «Poliurs/Ozolnieki» komandām. Pirmajā Ozolniekos piecos setos uzvarēja jelgavnieki.

Pirmajā setā mājinieki nespēja attapties, kad rezultāts jau bija 14:25 viesu labā. Īstā spēkošanās sākās tikai otrajā cēlienā, kuru ar 25:22 tomēr arī savā labā noslēdza «Biolars/Jelgava», un pa setiem jau 2:0. Trešais ar vairākām garām un skatītājus priecējošām izspēlēm galotnē veiksmīgāks bija mājiniekiem (26:24). Pēc līdzīga scenārija aizritēja arī ceturtais sets, ko Ozolnieku volejbolisti līdz 20:20 pārsvarā aizvadīja iedzinējos, bet galotnē jelgavniekus piemeklēja kļūdu sērija, un 25:22 mājinieku labā.
Piekto gan «biolarieši» sāka ar pārliecinošu 3:0 un tuvāk par trīs punktu atstarpi «ozīšus» vairs nepielaida, izcīnot pirmo no iekļūšanai finālā nepieciešamajām trim uzvarām. Rezultatīvākais spēlē ar 21 punktu statistikā bija jelgavnieks Andrejs Baburovs (attēlā).
Otrajā pusfināla pārī «Daugavpils Universitāte» pēc zaudējuma «RTU/Robežsardze» vienībai Rīgā otrajā mačā savās mājās revanšējās, līdz ar to uzvaru attiecība 1:1. ◆ 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.