Vakar pirms pulksten 11 uz ceļa Eleja – Bauska notika vieglās un kravas automašīnas sadursme, kurā cieta divi cilvēki.
Vakar pirms pulksten 11 uz ceļa Eleja – Bauska notika vieglās un kravas automašīnas sadursme, kurā cieta divi cilvēki.
Kā notikuma vietā “Ziņām” pastāstīja negadījuma aculiecinieki, kravas automašīnas MAZ šoferis pie pagrieziena uz Sesavu šķērsoja šoseju, nepārliecinājies par manevra drošību. Bauskas virzienā braucošās automašīnas “Opel Omega” vadītājam no sadursmes izvairīties neizdevās, un notika negadījums. Vieglā auto priekšdaļa pilnībā saārdīta, bet kravas auto iestūrēja grāvī. Notikuma vietā “Ziņas” novēroja, ka pa šoseju stiepjas vairākus metrus garas vieglās automašīnas bremzēšanas pēdas, bet tās detaļas, tai skaitā motors, izmētāti dažu metru lielā platībā.
Negadījumā cieta gan “Opel” vadītājs, gan viņa blakussēdētāja – abi ar smagām traumām nogādāti Jelgavas pilsētas slimnīcā. Mediķi sīkāku informāciju par cietušajiem nesniedz.
Policija par šo avāriju sākusi izmeklēšanu. Sākotnējā informācija liecina, ka kravas auto šoferis nav bijis alkohola reibumā.