Piektdiena, 8. maijs
Staņislavs, Staņislava, Stefānija
weather-icon
+14° C, vējš 2.24 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Saksofons un Annas baznīcas ērģeles

Klausītāji Jelgavā saksofonistu Arti Gāgu atcerēsies no viņa iepriekšējās viesošanās reizes Annas baznīcā, kad sešu mūziķu grupa piedalījās viņa projektā «Zīmējumi debesīs».

Klausītāji Jelgavā saksofonistu Arti Gāgu atcerēsies no viņa iepriekšējās viesošanās reizes Annas baznīcā, kad sešu mūziķu grupa piedalījās viņa projektā “Zīmējumi debesīs”.
Vienu skaņdarbu no toreiz atskaņotās programmas – “Sakrālā deja” – dzirdēsit arī koncertā rīt pulksten 17 turpat Annas baznīcā. Protams, citā versijā, jo citāds būs instrumentālais sastāvs. Artis Gāga spēlēs kopā ar jauno ērģelnieci Līgu Vilmani.
Skanēs arī altsaksofonam un ērģelēm rakstīts Franka Ferko darbs “Nebulae” (“Miglā”) un Jāņa Ivalova čellokoncerta otrās daļas pārlikums šā koncerta instrumentācijai. L.Vilmanes solosniegumā būs dzirdams F.Mendelszons – Bartoldi, N.Teriverdijevs un S.Franks.
Doma muzicēt kopā Līgai un Artim radusies pagājušoruden un līdz šim īstenota vienreiz – koncertā “Ave Sol” zālē. Līgai tas bija Mūzikas akadēmijas eksāmena darbs. Taču abi atzīst, ka sadarbība droši vien nebeigsies arī ar koncertu Jelgavā. Duets varētu pastāvēt vismaz līdz sezonas beigām. Turpmākās iecerētās koncertvietas ir Liepāja un Cēsis, repertuāra papildinājumu skaitā – Pola Krestona rapsodija.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.