Pirmdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds
weather-icon
+15° C, vējš 3.07 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Sinoptiķi sola sniegu

Iespējams, nedēļas beigās pār Jelgavu nokritīs pirmās sniega pārslas, un laiks kļūs vēsāks.

Iespējams, nedēļas beigās pār Jelgavu nokritīs pirmās sniega pārslas, un laiks kļūs vēsāks.
Šodien vēl jutīsim spēcīgākas vēja pūsmas, bet jau 17. novembrī vējš norims, tā vakar Latvijas Radio prognozēja Hidrometeoroloģijas aģentūras sinoptiķe Dana Eisaka.
Nedēļas sākumā pārsvarā nokrišņi nav gaidāmi, vien iespējams neliels smidzinošs lietus, taču mākoņi debesis klās dienas lielāko daļu. Brīžiem gan skaidrosies, taču arī saules staros dienā gaiss iesils vairs tikai līdz plus pieciem grādiem. Savukārt naktīs termometra rādījums noslīdēs zem nulles.
Valsts svētkos ceturtdien ciklona ietekmē atkal gaidāmas stiprākas vēja pūsmas, kā arī lietus. Gaisa temperatūra gan dienā, gan naktī būs no mīnus diviem līdz plus trim grādiem.
Laika apstākļi mainīsies nedēļas nogalē, kad iespējams slapjš sniegs, kā arī gaisa temperatūra pazemināsies.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.