Sestdiena, 11. aprīlis
Hermanis, Vilmārs
weather-icon
+4° C, vējš 1.34 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Smalka meitene ar neparastu mērķi

Šoreiz iepazīstinām ar šīs dienas īsākā vārda īpašnieci Unu Gailumu, Jelgavas 4. vidusskolas 11. klases skolnieci.

Šoreiz iepazīstinām ar šīs dienas īsākā vārda īpašnieci Unu Gailumu, Jelgavas 4. vidusskolas 11. klases skolnieci.
Meitenes vārda devēja gods pienākas tētim, kas jau pirms meitas piedzimšanas zinājis, ka viņu sauks Una. Fakts, ka Unas vārdadienu un dzimšanas dienu šķir tikai trīs dienas, ir nejauša sakritība. Atšķirībā no daudziem citiem gaviļniecei nav nekas pretī, ka abas svinamās dienas ir tik tuvu viena otrai, jo tās tiekot atzīmētas ar atsevišķām svinībām un kopā ar dažādiem cilvēkiem. Tādējādi dažkārt iznākot svinības nedēļas garumā.
Vidusskolas mācību programmu Una izvēlējusies apgūt reālklasē, kas vairāk orientējas uz eksaktajiem priekšmetiem. Pēc vidusskolas viņa ir nolēmusi studēt arhitektūru. Meitene apzinās, ka tas nav viegli sasniedzams mērķis, tāpēc papildus tiek apmeklētas stundas Ulda Rogas zīmēšanas studijā, arī vecāki ļoti atbalsta Unas iespējamo izvēli. Īpašs labums te būtu tētim – viņam pieder būvfirma, un meitas prasme tur varētu noderēt. Jau tagad Una stāsta, kā vasarā, strādājot šajā uzņēmumā, viņa projektējusi autostāvvietas sarga būdas pārbūvi. Ar tēta un māsas palīdzību iecere izdevusies veiksmīgi.
Brīvajā laikā Una cenšas nedomāt par skolu, jo ikdienā mācīties iznākot tiešām daudz. Viņa labprāt atpūšas ne vien «Mobilē», bet dodas arī kaut kur ārpus Jelgavas:
– Tur ir cita vide, citi cilvēki un līdz ar to interesantāk.
Jau par ikgadēju tradīciju kļuvis brauciens ar draudzeni uz Tukuma pilsētas svētkiem. Una atzīst, ka īpaši viņām patikuši turienes BMX frīstailisti.
Kā interesantu notikumu viņa min arī gaidāmos šīs vasaras skolēnu dziesmu svētkus, kur gaviļniece piedalīsies kora «Spīgana» sastāvā. Vairākas dienas prom no mājām, ar draugiem un neskaitāmiem jauniem paziņām…
Lai arī Unas ģimenē visi ir muzikāli un arī pati pamatskolā mācījusies mūziku, viņa atzīst, ka tagad ir laimīga, ka tas viss ir garām. Unai pietiek ar to, ka pazīst notis, var dziedāt korī un mājās ieslēgt mūziku kā patīkamu fonu.
Šodien suminām Unigundes, Dzelmes, Benediktus un, protams arī – Unas. Par šo vārdu īpašniecēm ir teikts, ka viņām grūti ierobežot savu vētraino temperamentu. Vai Una Gailuma tam piekrīt?

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.