Sestdiena, 21. marts
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta
weather-icon
+11° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Sporta kalendārs

10. maijā pulksten 18 un 14. maijā pulksten 10 Pasta salā – «Nike» + «Run Club» skriešanas koptreniņš, gatavojoties Jelgavas nakts pusmaratonam.
11., 12. un 13. maijā no pulksten 11 Zemgales Olimpiskajā centrā – Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles «ZZ čempionāts» 4.–5., 6.–7. un 9.–12. klašu komandām.
12. maijā pulksten 16 pie Kalnciema skolas Valgundes pagastā – orientēšanās sacensību «Alnis 2016» 6. kārta.
13. maijā pulksten 18 Pasta salā – vingrošanas nodarbība bērniem un vecākiem «Sporto un esi vesels».
14. maijā pulksten 10 Jelgavas Sporta hallē – sacensības «Galda tenisa rīti».
14. maijā no pulksten 14 Zemgales Olimpiskajā centrā – Latvijas lakrosa čempionāta spēles.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.