Piektdien, 2. oktobrī, Dobeles Sporta skolas zālē norisinājās kārtējā Latvijas čempionāta spēle handbolā.
Piektdien, 2. oktobrī, Dobeles Sporta skolas zālē norisinājās kārtējā Latvijas čempionāta spēle handbolā. Tajā uzvaru pār MSG/«Capital» komandu svinēja Dobeles komanda «Tenax/Hanza» spēlētāji.
Dobeles rokasbumbas komandas treneris Ivars Zariņš «Ziņām» stāstīja, ka šo uzvaru gūt neesot bijis grūti. Jau pirmajās spēles minūtēs dobelnieki ņēma virsroku, un pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 11 18. Otrajā puslaikā spēlēt dabūja visi Dobeles rezerves spēlētāji, un tas viņiem bija labs treniņš. Spēle beidzās ar rezultātu 34 23 dobelnieku labā. Vārtus sargāja Mareks Skabeiķis, bet visvairāk punktu guva Jānis Smagars 7, Ivars Dumarāns 7 un Agris Trifanovs 6.
Ivars Zariņš atzīst, ka Dobelē spēlēt neesot bijis viegli, jo zāle esot neliela. Ar pašreizējo komandas sastāvu būtu vieglāk spēlēt lielākā zālē, tad pilnībā varētu izmantot malas spēlētājus.
Diemžēl arī nākamās divas spēles notiks Dobelē. Piektdien, 9. oktobrī, pulksten 19 Dobeles sporta zālē sacentīsies «Tenax/Hanza» un «Skrīveri A