Sestdiena, 2. maijs
Ziedonis
weather-icon
+6° C, vējš 2.14 m/s, R-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Turpina meklēt izvarotājus

Meklējot piecu meiteņu izvarotājus un aplaupītājus, Jelgavā un Bauskas rajonā policija pārbaudījusi vairāk nekā divsimt aizdomīgu personu.

Meklējot piecu meiteņu izvarotājus un aplaupītājus, Jelgavā un Bauskas rajonā policija pārbaudījusi vairāk nekā divsimt aizdomīgu personu.
Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Ieva Sietniece «Ziņas» informēja, ka policija turpina izmeklēt izvarošanas lietu un pārbauda personas, par kurām ziņo iedzīvotāji, kā arī tās, kas nesen iznākušas no ieslodzījuma vietām. Pēdējā laikā būtiski samazinājies no iedzīvotājiem saņemto ziņojumu skaits par aizdomīgām personām. Taču policija vēl joprojām aicina iedzīvotājus, kam ir jebkāda informācija par aizdomās turamajiem, darīt to zināmu policijai. Visa informācija tiks pārbaudīta, un anonimitāte ir garantēta.
«Ziņas» jau rakstīja, ka ir ierosināta krimināllieta par izvarošanu un laupīšanu, par ko aizdomās tiek turētas vienas un tās pašas personas.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.