Otrdiena, 7. aprīlis
Zinta, Vīlips, Filips, Dzinta, Dzintis
weather-icon
+2° C, vējš 2.24 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Upes» ūdensmotosportisti – pagaidām otrie

Alauksta ezerā aizvadīts Latvijas meistarsacīkšu ūdensmotosportā otrais posms.

Alauksta ezerā aizvadīts Latvijas meistarsacīkšu ūdensmotosportā otrais posms.
Nepilnus deviņus kilometrus garajā distancē atkal veiksmīgi cīnījās kluba «Upe» pārstāvji.
S-250 klasē uzvarēja Andris Gross, kas ir priekšgalā arī kopvērtējumā. TN-550 klasē ātrākais bija Jānis Millers (pirmais kopvērtējumā), SN-550 klasē viņš ieņēma otro vietu, bet Uģis Gross finišēja trešais. Kopvērtējumā abi «Upes» pārstāvji dala pirmo otro vietu. Valdis Kuķalks (OSY-400) sasniedza piekto rezultātu (kopvērtējumā ceturtais), savukārt Ingu Kļaviņu pievīla tehnika, un otrajā braucienā viņš nemaz nestartēja. Komandu konkurencē «Upes» pārstāvji pašlaik ir otrie, atpaliekot tikai no Bauskas «Mēmeles sporta» vienības.
Tagad jelgavnieki gatavojas Baltijas čempionātam Tallinā, kas risināsies 3. un 4. jūlijā, bet Latvijas meistarsacīkšu nākamais posms notiks Jelgavā 17. jūlijā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.