Tatjana Ozoliņa, strādā poliklīnikā: Ja bērns zina satiksmes noteikumus, uz ielas viņš ir drošībā, taču atstarojošas lietas viņa apģērbā to palielinātu.
Tatjana Ozoliņa, strādā poliklīnikā:
Ja bērns zina satiksmes noteikumus, uz ielas viņš ir drošībā, taču atstarojošas lietas viņa apģērbā to palielinātu.
Signe Puriņa, garāmgājēja:
Arī pati vadu automašīnu, tādēļ zinu, ka krēslā pat pieaugušu cilvēku ne vienmēr var pamanīt. Uz ielas neviens nevar justies drošs. Atstarotāji drošību palielinās.
Andrejs Drondins, nodarbojas ar celtniecību:
Uz ielām bērni nav droši, īpaši no rītiem un pievakarēs. Viņiem noteikti ir vajadzīgi atstarotāji.
Ludmila Ščiņina, mājsaimniece:
Pati vadu automašīnu, tādēļ zinu, ka bērnu uz ielas ir grūti pamanīt. Domāju, ka bērniem vieniem pa ielu nav jāpastaigājas, bet ir labi, ka var iegādāties gaismu atstarojošas drēbes.
Aivars Zvirgzdiņš, nodarbojas ar celtniecību:
Pašam man nav mašīnas, tādēļ nezinu, vai bērnu uz ielas ir viegli vai grūti pamanīt, taču krēslā noteikti saskatīt gājēju palīdz atstarotāji.