Valgundes pagasta Padomē vienbalsīgi pieņemts un apstiprināts šā gada budžets. Kopējie ieņēmumi plānoti 362 917 latu. Salīdzinājumā ar 2003. gadu tas ir par 21 970 latiem vairāk.
Valgundes pagasta Padomē vienbalsīgi pieņemts un apstiprināts šā gada budžets. Kopējie ieņēmumi plānoti 362 917 latu. Salīdzinājumā ar 2003. gadu tas ir par 21 970 latiem vairāk. Pagasta Padomes priekšsēdētājs Edgars Turks norāda, ka līdz ar to dažām nozarēm tiks atvēlēts vairāk naudas. Proti, pašvaldība par 4619 latiem vairāk tērēs sociālajiem pabalstiem, par 948 latiem vairāk piešķirts sociālās palīdzības dienestam, par 12 209 latiem – komunālajai saimniecībai un labiekārtošanai, par 4133 latiem vairāk novirzīs sportam, jo līdzās jaunajam izglītības, sporta un kultūras centram “Avoti” taps sporta laukums. Bibliotēkai piešķirts par 705 latiem vairāk nekā pērn, jo tur nepieciešams iegādāties datoru un kopētāju. Savukārt kultūras pasākumiem – par 896 latiem vairāk. 2000 latu atvēlēts pašvaldības zemju ierakstīšanai Zemesgrāmatā, bet 14 000 latu kā kredīta atmaksa nonāks valsts kasē.
E.Turks šā gada budžetu vērtē pozitīvi, jo palielinājušies ieņēmumi, “un tas nozīmē, ka varēsim atļauties vairāk sakārtot mūsu pagastu”. Vienīgi ceļu uzturēšanai piešķirtās naudiņas nav pietiekami.