Otrdiena, 7. aprīlis
Zina, Zinaīda, Helmuts
weather-icon
+3° C, vējš 2.24 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Var pieteikties uz Teātra svētkiem Dikļos

Augustā aprit 181. gadskārta kopš pirmās izrādes latviešu valodā un 11. gadskārta kopš pirmajiem Teātra svētkiem.

Augustā aprit 181. gadskārta kopš pirmās izrādes latviešu valodā un 11. gadskārta kopš pirmajiem Teātra svētkiem. Tāpēc Dikļos, Valmieras rajonā 7. augustā atkal tiks svinēti Teātra svētki.
Dikļu Drāmas ansamblis un tā režisore Iveta Priedīte aicina piedalīties gan kolektīvus, kuri darbojas ilgu laiku, gan tos, kas teātru darbībā iesaistījušies nesen. Svētki Dikļos – iespēja vairāk uzzināt par citu pilsētu teātriem, to aktivitātēm un problēmām.
Svētki sāksies ar piemiņas brīdi pie Teātra piemiņas akmens Dikļu centrā, bet turpināsies ar kolektīvu «sasaukšanos» Neikenkalnā. Pēc tam ikviens varēs noskatīties Cēsu Tautas teātra izrādi, kas veltīta Ādolfa Alunāna 150. dzimšanas dienas atcerei. Tā būs muzikāla fantāzija «Kas tie tādi, kas dziedāja?» J. Feldmaņa režijā. Būs arī kopīga atpūta pie ugunskuriem upes krastā, bet dejot gribētājus izklaidēs mūziķu grupa no Cēsīm.
Tie, kas vēlas pieteikties, var to izdarīt līdz 3. augustam pa tālruņiem: 4241446 un 4241378 (vakaros).

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.