Otrdiena, 16. decembris
Alvīne
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jelgavniekiem Latvijas mēroga panākumi rudens krosā (FOTO)

Latvijas skolu rudens krosā, kas norisinājās Anniņmuižas sporta bāzē Rīgā, veiksmīgi startējuši Jelgavas 4. sākumskolas skrējēji, izcīnot pirmo vietu sākumskolu grupā, un Spīdolas ģimnāzijas komanda, kas bija otrā ātrākā ģimnāziju grupā.

«Sacensību trase šogad mežā bija īpaši grūta – ar kalniem, lejām, koku saknēm un straujiem pagriezieniem,» spriež 4. sākumskolas sporta skolotāja Ingrīda Anzenava. No viņas audzēkņiem individuāli 2003.–2004. gadā dzimušo meiteņu grupā 1000 metru distancē ar rezultātu 3:49 otro vietu izcīnīja Santa Vibāne.

Sporta skolotāja Jāņa Riharda vadītajā Spīdolas ģimnāzijas komandā 1500 metru distancē 1999.–2000. gadā dzimušo grupā pirmā vieta ar rezultātu 5:57 Signei Sirmajai, starp 2003.–2004. gadā dzimušajiem trešo vietu izcīnīja Klāvs Veinbergs (5:44), bet 2001.–2002. gadā dzimušo konkurencē trešais – Daniels Zemzars (5:26,3).

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.