Svētdiena, 29. marts
Aldonis, Agija
weather-icon
+9° C, vējš 1.03 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vīngliemeži. Pirkstus var norīt!

Kamēr vairāku iztaujāto Jelgavas kafejnīcu īpašnieki un pavāri vēl tikai gatavojas iesaistīties «Zemgales Ziņu» kulinārijas slejas veidošanā, publicējam recepti, ko «Ziņas» fiksējušas, apmeklējot kokaudzētavu «Dimzas».

Kamēr vairāku iztaujāto Jelgavas kafejnīcu īpašnieki un pavāri vēl tikai gatavojas iesaistīties «Zemgales Ziņu» kulinārijas slejas veidošanā, publicējam recepti, ko «Ziņas» fiksējušas, apmeklējot kokaudzētavu «Dimzas».
Viens pret recepti izturēsies rezervēti, otrs būs sajūsmā, bet trešais… Trešais varbūt recepti izmēģinās.
Kādi tad ir vīngliemeži vīngliemežu laikā, ja jau pat «pirkstus var norīt»? Tieši tā teica zemāk publicētās maltītes autors Guntis Vītoliņš.
Lai gliemežus varētu izdabūt ārā no čaumalas, tie vispirms piecas minūtes jāvāra sodas ūdenī (apmēram tējkarote uz litru). Tad no čaumalas nogriež gliemeža «pēdu» (piesūcekņa daļu), bet pārējo izmet. Tā dēvētās pēdas vispirms apcep sviestā, pēc tam dziļākā čuguna traukā sautē krējuma mērcē ar garšvielām. Pēc 20 minūtēm var novēlēt «Labu ēstgribu!».

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.