Virves vilcēju klubs «Ozoli» un Līvbērzes pagasta jaunieši izcīnījuši godalgas ziemas meistarsacīkstēs Ventspilī, informē treneris Edgars Ludzītis.
Virves vilcēju klubs “Ozoli” un Līvbērzes pagasta jaunieši izcīnījuši godalgas ziemas meistarsacīkstēs Ventspilī, informē treneris Edgars Ludzītis.
Pagājušajā sestdienā Ventspils Olimpiskajā hallē risinājās Latvijas meistarsacīkstes virves vilkšanā telpās. Uz turnīru bija pulcējušies stiprākie Latvijas un Lietuvas virves vilcēji, kopskaitā astoņas jauniešu un tikpat vīru komandas. Medaļas tika sadalītas jauniešu un pieaugušo vērtējumā.
Svara klasē līdz 560 kilogramiem (jauniešu konkurencē) pusfinālā Līvbērzes jaunieši piekāpās saldeniekiem. Līdz ar to saldenieku komandas ierindojās pirmajā un otrajā vietā, bet jaunie līvbērznieki – trešajā un ceturtajā.
Vīri izcīnīja Latvijas meistarsacīkšu komplektus svara klasē līdz 720 kilogramiem. Finālā tikās “Ozolu” pirmā komanda un ventspilnieku “Velkoņa” labākais sastāvs. E.Ludzītis atzīst, ka parasti ziemas čempionātos dominē ventspilnieki, un arī šoreiz “Velkonim 1” ticis zelts. Toties sudraba un bronzas godalgas nopelnīja “Ozoli 1” un “Ozoli 2”, ceturto vietu atvēlot “Velkoņa” otrajai komandai. “Divi medaļu komplekti vienā svara kategorijā “Ozoliem” sen nav bijuši,” teic treneris.
“Ozolu” pirmajā komandā virvi vilka Egīls Gūtmanis, Andris Sarģelis, Jevgeņijs Kovtuns, Mārtiņš Zitāns, Aigars Rozenbergs, Ainārs Freibergs, Aleksandrs Šalājevs, Valdis Kaktiņš, otrajā – Aleksandrs Beļikovs, Raitis Krievs, Normunds Sergejevs, Māris Kunkulbergs, Aļgirds Viļims, Vilis Raginskis, Armands Lencēvičs, Jānis Buivids un Ingis Vanags.
Līvbērzes jauniešu pirmajā komandā trešo vietu “izvilka” Artūrs Romānovs, Aigars Muižnieks, Edgars Fadējevs, Artis Rozenbergs, Artis Petruss, Maksims Timaščuks, Renārs Roga un Aivis Kūms.
Nedaudz atvelkot elpu un papildinot sastāvus ar jauniešiem, “Ozoli” bija gatavi nākamajai cīņai – šoreiz par “Ventspils kausu 2004” svarā līdz 680 un līdz 640 kilogramiem. Atkal stiprāki izrādījās ventspilnieki, bet kausu par otro un trešo vietu mājās atveda “Ozoli”.